LOGOWANIE

            

Mikołajkowy mecz piłki nożnej

W dniu 11.12.2014 r. klasy I tli i IV tce rozegrały mecz piłki nożnej na sali gimnastycznej naszego Centrum. Mecz rozpoczął się od przywitania drużyn, po czym wszyscy zawodnicy z zapałem zabrali się do gry.

Skład klasy I tli:                                               Skład klasy IV tce:

1. Patryk Buczkowski                                     Wszyscy chłopcy obecni na meczu

2. Marcin Nowotarski

3. Jakub Babiak                                              Kapitanowie drużyn:

4. Adrian Para                                                 I tli- Jakub Babiak

5.  Kamil Kozak                                               IV tce- Arkadiusz Wielgosz

6. Maciej Chmiel

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Czytaj więcej: Mikołajkowy mecz piłki nożnej

Tenis stołowy

W dniu 18-19.11.2014 odbył się turniej w tenisa stołowego, w którym udział wzięli chłopcy i dziewczyny z naszej szkoły.
Chłopcy w składzie: Norbert Wojtowicz, Krystian Rodzeń, Mateusz Banaś zajęli 3 miejsce.
Dziewczęta w składzie: Gabriela Ćwiek, Aleksandra Majka, Ewelina Koniuszy, Kamila Lechocińska zajęły 5 miejsce.

  • 20141113_081136
  • 20141113_103558
  • 20141113_103600
  • 20141113_115025

Licealiada - piłka ręczna

W dniu 05-06.11.14. odbyły się zawody w ramach licealiady w piłce ręcznej chłopców i dziewcząt. Dziewczęta zajęły 5 miejsce a chłopcy 2 miejsce.

Dziewczyny: Ćwiek Gabriela, Wąs Aleksandra, Puzacz Klaudia, Sekuła Agata, Repich Paulina, Fijor Magdalena, Hruszko Aneta, Korpal Patrycja, Gumienny Kornelia, Lechocińska Kamila, Mazurkiewicz Aleksandra.

Chłopcy: Koba Mateusz, Bik Mateusz, Kocur Kamil, Pikłowski Paweł, Szymański Piotr, Kogut Kacper, Kuśmież Krystian, Szagała Bartłomiej, Koralewicz Grzegorz, Grochoła Tomasz, Kowalski Kamil, Kwaśny Mateusz, Biernat Karol, Przytuła Jakub.

  • DSC02788
  • DSC02790
  • DSC02802
  • DSC02807

Lekkoatletyka - zawody

W dniu 02.10.2014 odbyły się Rejonowe zawody w Lekkoatletyce chłopców i dziewcząt.

Reprezentacja chłopców zajęła I miejsce w rejonie.

Reprezentacja dziewcząt zajęła IX miejsce w rejonie.

Wielgosz Adrian
Kowalski Kamil
Skrętkowski Bartłomiej
Sieczko Adrian
Gryniewicz Piotr
Skałacki Bartosz
Rodzeń Kamil
Kasprzyk Krystian
Broż Paweł
Michta Michał
Kogut Kacper
Koba Mateusz
Koralewicz Grzegorz
Orzechowski Rafał
Mazur Hubert
Sieczko Adrian
Skrętkowski Bartłomiej
Kowalski Kamil
Wielgosz Arkadiusz

Mazurkiewicz Aleksandra
Statkiewicz Barbara
Gumienny Kornelia
Fijor Magdalena
Radoń Aneta
Figaj Paulina
Amarowicz Magda
Hruszko Aneta
Ćwiek Gabriela
Puzacz Klaudia
Czerw Adrianna
Wąs Aleksandra
Misieczko Gabriela
Lenczakowska Wiktoria
Fijor Magdalena
Statkiewicz Barbara
Gumienny Kornelia
Mazurkiewicz Aleksandra

  • 20141002_110521
  • 20141002_110539
  • 20141002_110853
  • 20141002_115724

Partnerzy