LOGOWANIE

            

slide

CKZiU Nr 1

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W PRZEMYŚLU powstało z połączenia trzech szkół: Zespołu Szkół Mechanicznych i Drzewnych, Zespołu Szkół Informatycznych i Mechatronicznych oraz Centrum Kształcenia Praktycznego....

slide

PRAKTYKA

Zdobywaj doświadczenie w firmach i zakładach produkcyjnych ...

slide

ZDOBĄDŹ ZAWÓD

Zdobądź ciekawy zawód i zostań liderem na rynku pracy ...

CKZiU Nr1

Konkurs Wiedzy Informatycznej i Technicznej

            Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Przemyślu zaprasza uczniów gimnazjów miasta Przemyśla i powiatu przemyskiego oraz ich opiekunów do wzięcia udziału w  Konkursie Wiedzy Informatycznej i Technicznej.

            To już kolejna edycja konkursu, który stał się niejako tradycją Technikum Nr 8 im. Ks. Abp. Ignacego Tokarczuka. Celem konkursu jest popularyzacja oraz doskonalenie wiedzy technicznej i informatycznej. Konkurs jest także doskonałym sposobem wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy uczniami innych szkół.

            W tym roku szkolnym konkurs odbędzie się 16.05.2018r. o godz. 1000  w siedzibie Technikum Nr 8, ul. Dworskiego 100, 37–700 Przemyśl.

Dla laureatów konkursu przewidziano cenne nagrody, a dla wszystkich uczestników
i ich opiekunów dyplomy i podziękowania.

            Zgłoszenia kandydatów odbywają się w terminie do 14.05.2017r. ( telefonicznie: 16 675 04 84 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

            Uprzejmie prosimy o przekazanie uczniom materiałów informacyjnych, a nauczycieli fizyki, informatyki, matematyki i techniki o zachęcenie młodzieży do udziału w konkursie.

Załączniki:

- Regulamin

- Przykładowe zadania - test

- Przykładowe zadania - praktyka www

Partnerzy