LOGOWANIE

            

Konkurs Wiedzy Informatycznej i Technicznej 2019 - "Wiedza, pasja, technika"

            Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Przemyślu zaprasza uczniów gimnazjów i szkół podstawowych (klas VIII) miasta Przemyśla i powiatu przemyskiego oraz ich opiekunów do wzięcia udziału w  Konkursie Wiedzy Informatycznej i Technicznej.

            To już kolejna edycja konkursu, który stał się niejako tradycją Technikum Nr 8 im. Ks. Abp. Ignacego Tokarczuka. Celem konkursu jest popularyzacja oraz doskonalenie wiedzy technicznej i informatycznej. Konkurs jest także doskonałym sposobem wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy uczniami innych szkół.

            W tym roku szkolnym konkurs odbędzie się 17.05.2019r. o godz. 1000  w siedzibie Technikum Nr 8, ul. Dworskiego 100, 37–700 Przemyśl.

Dla laureatów konkursu przewidziano cenne nagrody, a dla wszystkich uczestników i ich opiekunów dyplomy i podziękowania.

                      W konkursie może wziąć udział każdy uczeń uczęszczający do gimnazjum i szkoły podstawowej( kl. VIII), poprzez zgłoszenie telefoniczne na nr 660 375 667 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 14.05.2019 r..

            Uprzejmie prosimy o przekazanie uczniom materiałów informacyjnych, a nauczycieli fizyki, informatyki, matematyki i techniki o zachęcenie młodzieży do udziału w konkursie.

Załączniki:

- Regulamin

- Przykładowe zadania - test

- Przykładowe zadania - praktyka www

Partnerzy