LOGOWANIE

            

slide

CKZiU Nr 1

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W PRZEMYŚLU powstało z połączenia trzech szkół: Zespołu Szkół Mechanicznych i Drzewnych, Zespołu Szkół Informatycznych i Mechatronicznych oraz Centrum Kształcenia Praktycznego....

slide

PRAKTYKA

Zdobywaj doświadczenie w firmach i zakładach produkcyjnych ...

slide

ZDOBĄDŹ ZAWÓD

Zdobądź ciekawy zawód i zostań liderem na rynku pracy ...

CKZiU Nr1

SZKOLNE JASEŁKA

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. Wyjątkowe jasełka, bo przygotowane przez nauczycieli CKZiU Nr 1 w Przemyślu odbyły się 21 grudnia. Spektakl przygotowały nauczycielki: p. Jadwiga Lubas, p. Ewa Mazur, p. Iwona Fedyna, oraz księża katecheci: ks. Piotr Czarniecki oraz   ks. Piotr Rączka.

Nauczyciele w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w scenografii nawiązującej do Betlejem przedstawili 3 sceny związane z narodzinami Jezusa Chrystusa:

-1 scena: Pasterze przy ognisku,

-2 scena: Jezus w szopce betlejemskiej,

-3 scena: Na dworze Heroda.

Był św. Józef, Maryja, Trzej Królowie, Herod, Hetman, Służąca- Jagna, Aniołowie, Pasterze, Diabeł i Śmierć. Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami i pastorałkami, śpiewanymi wspólnie z gośćmi i młodzieżą.

Panowie: Piotr Jaciów i Wojciech Kijowski przygotowali piękną dekorację, która podkreślała podniosły nastrój wydarzenia.

W przygotowanie oprawy muzycznej oraz jej prowadzenie zaangażowani byli uczniowie kl. II TBS: Michał Bachurski i Krzysztof Wojciechowski.

Uczniom bardzo spodobała się niespodzianka i nagrodzili występ gromkimi brawami.

 Pan Dyrektor podziękował wykonawcom i złożył wszystkim zebranym a także Rodzicom świąteczne życzenia. 

  • IMGP7248
  • IMGP7252
  • IMGP7262
  • IMGP7265

Partnerzy