LOGOWANIE

            

slide

CKZiU Nr 1

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W PRZEMYŚLU powstało z połączenia trzech szkół: Zespołu Szkół Mechanicznych i Drzewnych, Zespołu Szkół Informatycznych i Mechatronicznych oraz Centrum Kształcenia Praktycznego....

slide

PRAKTYKA

Zdobywaj doświadczenie w firmach i zakładach produkcyjnych ...

slide

ZDOBĄDŹ ZAWÓD

Zdobądź ciekawy zawód i zostań liderem na rynku pracy ...

CKZiU Nr1

KARTKA DLA BARTKA

9-letni Bartek Tymoczko z Olszynki od urodzenia choruje na mukowiscydozę. Choroba nie pozwala mu na normalne kontakty z innymi dziećmi, stąd pomysł na akcję „Kartka dla Bartka”. Chodzi w niej o to, żeby dzieci mogły do niego napisać list lub wysłać własnoręcznie zrobioną kartkę, przez co chociaż przez chwilę chory chłopiec będzie mógł poczuć bliskość innych dzieci i zapomnieć o chorobie.

Do akcji przyłączyli się również uczniowie naszej szkoły, m.in. klasy I TME, I Tli, II TME oraz II Tli pod opieką pani Dagmary Skubisz. Młodzież zakupiła dla Bartka kilka książek, a Biblioteka Szkolna CKZiU nr 1 w P-ślu przekazała wykonane ręcznie przez panie bibliotekarki zakładki do książek.

W imieniu społeczności szkolnej uczniowie kl. I TME - Maciej Baran i Jakub Myszka, osobiście odwiedzili  Bartka, by wręczyć mu przygotowane listy i książki. Chłopiec bardzo ucieszył się z prezentów. (Pełną relację ze spotkania można obejrzeć na facebooku mamy Bartka pani Lucyny Tymoczko).

Partnerzy